fb_arrow
Facebook

Zapytaj o samochód

+48 500 480 770

zastepcze

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY

Aby wypadek nie był dla Ciebie przeszkodą!Jeśli jesteś ofiarą wypadku czy stłuczki przysługuje Ci prawo do samochodu zastępczego opłaconego z OC sprawcy. Taką usługę możesz z powodzeniem zamówić w naszej firmie.
Wystarczy skontaktować się z naszym biurem! U nas otrzymasz do własnej dyspozycji auto zastępcze z OC sprawcy zbliżone klasą, pojemnością i modelem do Twojego! Dzięki temu nie odczujesz różnicy i przez czas naprawy Twojego samochodu będziesz miał do dyspozycji pojazd, który pozwoli w nieskrępowany sposób realizować cele prywatne i zawodowe.

Dla nas liczy się przede wszystkim szybkość działania!

Wystarczy jeden telefon, a natychmiast wysyłamy do Ciebie samochód zastępczy. Warto dodać, że warunkiem uzyskania prawa do skorzystania z samochodu zastępczego opłaconego z OC sprawcy jest protokół sporządzony przez policję lub pisemne oświadczenie winy sprawcy.

My załatwiamy wszystkie formalności!

Nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacają odszkodowanie od ręki. Potrzebne są wtedy żelazne nerwy oraz dużo czasu i wiedzy. Jeśli skorzystasz z naszej usługi auto zastępcze z OC sprawcy, takie kłopoty nie będą zaprzątać Twojej głowy, gdyż nasi specjaliści biorą udział we wszelkich niezbędnych rozmowach z ubezpieczycielem. Dla Ciebie transakcja przebiega bezgotówkowo – pieniądze za samochód zastępczy z OC sprawcy pobierane są wprost od ubezpieczyciela!